CLASS AAA
TEAM RESULTS: TOP 10
1. Jefferson 121
2. Cabell Midland 78
3. Parkersburg 43
4. Hedgesville 35
5. Greenbrier East 26
6. Martinsburg 22
T-7. Musselman 21
T-7. Point Pleasant 21
9. Washington 20
10. Parkersburg South 18
INDIVIDUAL CHAMPIONS
100 meters: Dante Price, Jefferson 10.74
200 meters: Dante Price, Jefferson 22.92
400 meters: Dante Price, Jefferson 49.02
800 meters: Caleb Riffle, Point Pleasant 1:54.98
1,600 meters: Jacob Burcham, Cabell Midland 4:13.33
110 hurdles: Nate Moore, Cabell Midland 14.65
300 hurdles: Warren Gray, Jefferson 38.74
4×100 relay: Hedgesville (Kiandre Brown, Josh Beverly, Hunter Weaver, Christian Beverly) 43.63
4×200 relay: Jefferson (Dante Price, Robert Douglas, Warren Goode, Tanner Cantrell) 1:29.74
4×400 relay: Martinsburg (Cedric Brown, Ian Lynn, James Myers, Keion Henderson) 3:26.22
High jump: Jordan Hardiman, Jefferson 6-8
Pole vault: Tristan Slater, Capital 14-6
CLASS AA
TEAM RESULTS: TOP 10
2. Roane County 50
T-3. Fairmont Senior 46
T-3. Weir 46
5. Bridgeport 42
T-6. Poca 37
T-6. Keyser 37
8. Grafton 34
9. Webster County 28
10. Scott 27
INDIVIDUAL CHAMPIONS
100 meters: Kade Sebastian, Wayne 11.34
200 meters: Cole Slates, Weir 23.25
400 meters: Troy Fisher, Roane County 51.08
800 meters: Will Shaffer, Scott 2:01.04
1600 meters: Abe Merinar, Bridgeport 4:23.36
110 hurdles: Nathan Bernarde, Grafton 14.97
300 hurdles: Nathan Bernarde, Grafton 39.59
4×100 relay: Weir (Jonathan Rice, Kenneth Muhart, Clarence Bennett, Cole Slates) 44.21
4×200 relay: Weir (Jonathan Rice, Nathan Masters, Clarence Bennett, Cole Slates) 1:32.45
4×400 relay: Roane County (Kyle Raines, J.C. Nichols, Troy Fisher, Steven McGinnis) 3:32.74
Discus: Christian Buckley, Poca 159-4
Shot put: Christian Buckley, Poca 51-7
CLASS A
TEAM RESULTS: TOP 10
3. Buffalo 64
4. Tyler Consolidated 46
5. Clay-Battelle 38
6. Gilmer County 33
7. Tucker County 28
T-8. Charleston Catholic 26
T-8. Fayetteville 26
10. St. Marys 25
INDIVIDUAL CHAMPIONS
100 meters: Alex Doak, Tyler Consolidated 11.27
200 meters: Alex Doak, Tyler Consolidated 22.81
400 meters: Nathan Tolley, Clay-Battelle 49.57 (meet record)
800 meters: Dylan Rich, Buffalo 1:56.69 (meet record)
1,600 meters: Dylan Rich, Buffalo 4:23.19
110 hurdles: Dillon Muhly-Alexander, Doddridge County 15.77
300 hurdles: Daniel Plaugher, Doddridge County 41.09
4×100 relay: Williamstown (Jarric Hoskins, Mathew Zlatkind, Trace Hart, Mitchell Goertler) 44.69
4×200 relay: Williamstown (Jarric Hoskins, Mathew Zlatkind, Trace Hart, Mitchell Goertler) 1:33.3
4×400 relay: Williamstown (Jarric Hoskins, Marshall Williams, Kohen Mossor, Jason Lockhart) 3:35.22
Long jump: Johnathan Gore, Fayetteville 21-111/4
High jump: Anthony Aviles, Gilmer County 6-9 (meet record)
Discus: Isaac Britton, Doddridge County 147-11