CLASS AA
FIRST TEAM
Meg Williams, Shady Spring, JR (CAPTAIN)
Alyssa Hill, Philip Barbour, SR
Kelsie Dangerfield, Shady Spring, SR
Emily Denison, Philip Barbour, JR
Ashlyn Six, Oak Glen, SO
Chloe Thompson, Shady Spring, JR
Hayley Hovious, Winfield, JR
Sydney Shamblin, Herbert Hoover, JR
Gabby Elliot, Wayne, SO
Averi Carpenter, Philip Barbour, JR
SECOND TEAM
MacKenna Halfin, Philip Barbour, FR (CAPTAIN)
Kyra Davis, Independence, SR
Payton Shreve, Grafton, SR
Gabby Floyd, Liberty (Harrison), JR
Brinlee Harris, Herbert Hoover, JR
Ally Morris, Berkeley Springs, SR
Jaci Smith, Frankfort, SR
Peydon Smith, Shady Spring, SR
Ashton Henrich, Herbert Hoover, FR
Avery Childers, Robert C. Byrd, JR
Special Honorable Mention
Isabel Edmonds, Nitro; Mahailey Nicholson, Roane County; Katelynn Smith, Point Pleasant; Sarah Bragg, Independence, Adalynn Cottrill, Point Pleasant; Kaelyn Kesner, Keyser; Mason Stone, Nicholas County; Teya Hall, Oak Glen; Payton Mandell, Frankfort; Stella Kincaid, Winfield; Kaitlynn Stone, Elkins; Franchesca Alvaro, Robert C. Byrd; Kaitlin Heavener, Keyser; Katlyn Clendenin, Sissonville; Kaylee Addair, Westside; Ivy Taylor, Clay County; Jenna Butcher, Scott
Honorable Mention
Arin Lease, Frankfort; Aniesa Taylor, Grafton; Kelsie Foster, Nicholas County; Katie Young, Roane County; Addie Adkins, Wayne; Abby Hartley, Lewis County; Mea Kaufman, Weir; Sydney Smith, Oak Glen; Anyah Brown, PikeView; Madison Jones, Winfield; Abby Stoval, PikeView; Gracie Wright, Oak Glen; Jenna Tuttle, Berkeley Springs; Emily Metheney, Braxton County; Cara Brown, Bluefield; Emma Lambert, Wyoming East; Alyssa Goff, Logan
CLASS A
FIRST TEAM
Lakyn Joy, Williamstown, SR (CAPTAIN)
Rebekah Rupert, Ritchie County, JR
Chloe Hale, Buffalo, JR
Caleigh Phillips, Tyler Consolidated, SR
Kenzie O’Dell, Greenbrier West, SR
Shannon Phipps, James Monroe, SR
Jillian Modesitt, Williamstown, SR
Emma Taylor, Gilmer County, SR
Elaina Ross, Parkersburg Catholic, SR
Abby Nichols, Ritchie County, JR
SECOND TEAM
Olivia Cress, Ritchie County, SR (CAPTAIN)
Sterling Kump, Moorefield, JR
Lilly Jackson, James Monroe, SR
Braeden Wall, Tyler Consolidated, SO
Kendal Saul, Clay-Battelle, JR
Macey Casto, Ravenswood, FR
Natalie Agee, Greenbrier West, SR
Katie Darnley, Buffalo, SR
Chloe Clark, Charleston Catholic, SR
Sullivan Pivont, Summers County, JR
Special Honorable Mention
Kaleigh Hodges, Montcalm; Zyla Lanham, Notre Dame; Leslie Huffman, Parkersburg Catholic; Brooke Nutter, Greenbrier West; Carrah Ferguson, Gilmer County; Kenzie Rinchich, Sherman; Jaydah Smith, Doddridge County; Brandis Dalrymple, Paden City; Victoria Ames, East Hardy; Jaci Rohde, Magnolia; Sara Carlson, Moorefield; Ana Young, Pendleton County; Zoe Jarvis, Charleston Catholic; Emma Grace Holstein, Greater Beckley Christian; Erin Sturgill, Tolsia; Payton Woodard, Williamstown; Nicole Reasbeck, Wheeling Central; Gabby Miller, East Hardy; Andlyn Corathers, St. Marys; Morgan Marek, River View
Honorable Mention
Morgan Owens, Madonna; Maggie Stover, Summers County; Haleigh Rhodes, Buffalo; Jenna Fisher, Greater Beckley Christian; Jenna Blain, Magnolia; Kamryn Haynes, Williamstown; Emily Haddix, South Harrison; Olivia Ramsey, Man; Marissa Ward, Moorefield; Tanley McEldowney, Tyler Consolidated; Gabby Leadbitter, Wheeling Central; Lila Palmer, Valley; Kenna Salmons, Tolsia; Abigail Cabannis, Tygarts Valley; Jayci Gray, Ritchie County; Alexis Barker, Paw Paw; Taylor McHenry, Gilmer County; McKenzie Thomas, Paden City; Kylee Border, Wood County Christian; Caitlynn Patterson, Clay-Battelle; Christeena Craddock, Calhoun County; Amber Jones, Doddridge County